- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Oro filtras
Oro filtras
| Prekės kodas | DP1110.10.0187 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1110.10.0187 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 271mm |
| Plotis [mm] | 194mm |
| Aukštis [mm] | 36mm |
| Aukštis 1 [mm] | 38mm |
| Aukštis 2 [mm] | 36mm |
| Kiekis | 2 |
| Ilgis 1 [mm] | 248mm |
| Ilgis 2 [mm] | 250mm |
| 1 plotis [mm] | 208mm |
| 2 plotis [mm] | 210mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Prekės kodas | DP1110.10.0187 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Ilgis [mm] | 271mm |
| Plotis [mm] | 194mm |
| Aukštis [mm] | 36mm |
| Aukštis 1 [mm] | 38mm |
| Aukštis 2 [mm] | 36mm |
| Kiekis | 2 |
| Ilgis 1 [mm] | 248mm |
| Ilgis 2 [mm] | 250mm |
| 1 plotis [mm] | 208mm |
| 2 plotis [mm] | 210mm |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Montavimo vieta | Kairė |