- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | DP1010100907 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1010100907 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Storis [mm] | 16,5mm |
| Ilgis [mm] | 165,1mm |
| Aukštis [mm] | 78,3mm |
| Stabdžių sistema | Bosch |
| Prekės kodas | DP1010100907 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Storis [mm] | 16,5mm |
| Ilgis [mm] | 165,1mm |
| Aukštis [mm] | 78,3mm |
| Stabdžių sistema | Bosch |