- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | DP1010100324 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1010100324 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Storis [mm] | 17,2mm |
| Ilgis [mm] | 163,5mm |
| Aukštis [mm] | 63,5mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Stabdžių sistema | Brembo |
| Prekės kodas | DP1010100324 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Storis [mm] | 17,2mm |
| Ilgis [mm] | 163,5mm |
| Aukštis [mm] | 63,5mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Stabdžių sistema | Brembo |