- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | DP1010.10.0053 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1010.10.0053 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 15,1mm |
| Ilgis [mm] | 131,6mm |
| Aukštis [mm] | 51,4mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Stabdžių sistema | Sumitomo |
| Storis 1 [mm] | 15,1mm |
| Storis 2 [mm] | 14,2mm |
| Prekės kodas | DP1010.10.0053 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 15,1mm |
| Ilgis [mm] | 131,6mm |
| Aukštis [mm] | 51,4mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Stabdžių sistema | Sumitomo |
| Storis 1 [mm] | 15,1mm |
| Storis 2 [mm] | 14,2mm |