- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Stūmoklis
Stūmoklis
| Prekės kodas | PK251050 |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PK251050 |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | −7,2mm |
| Padidintas [mm] | 0,5mm |
| Stūmoklio viršaus išsikišimas [mm] | 5,11mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 28,08mm |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 19,5mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 62mm |
| Varžto ilgis [mm] | 44,85mm |
| Vožtuvo kišenės gylis 1 [mm] | −3,7mm |
| Vožtuvo kišenės gylis 2 [mm] | −2,8mm |
| Medžiaga | Aliuminis/plienas |
| OE numeriui | 1610815680 |
| Komponento numeris | Offset 0.45mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |
| Ilgis [mm] | 44,8mm |
| Angos skersmuo [mm] | 75,5mm |
| Prekės kodas | PK251050 |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Įpjovos gylis 1 [mm] | −7,2mm |
| Padidintas [mm] | 0,5mm |
| Stūmoklio viršaus išsikišimas [mm] | 5,11mm |
| Suslėgimo aukštis [mm] | 28,08mm |
| Kaiščio skersmuo [mm] | 19,5mm |
| Įpjovos skersmuo [mm] | 62mm |
| Varžto ilgis [mm] | 44,85mm |
| Vožtuvo kišenės gylis 1 [mm] | −3,7mm |
| Vožtuvo kišenės gylis 2 [mm] | −2,8mm |
| Medžiaga | Aliuminis/plienas |
| OE numeriui | 1610815680 |
| Komponento numeris | Offset 0.45mm |
| Švaistiklio brėžinys | Trapezoidal Connecting Rod |
| Ilgis [mm] | 44,8mm |
| Angos skersmuo [mm] | 75,5mm |