- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Alkūninio veleno indėklas
Alkūninio veleno indėklas
| Prekės kodas | BM1152STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | BM1152STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Plotis [mm] | 21,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 63mm |
| Storis [mm] | 2mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 58,979mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 59mm |
| Prekės kodas | BM1152STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Plotis [mm] | 21,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 63mm |
| Storis [mm] | 2mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 58,979mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 59mm |