- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Alkūninio veleno indėklas
Alkūninio veleno indėklas
| Prekės kodas | BM1100STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | BM1100STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | BB2106 |
| Storis [mm] | 2,506mm |
| Korpuso skersmeniui nuo [mm] | 57mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 57,02mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 51,93mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 51,95mm |
| Prekės kodas | BM1100STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | BB2106 |
| Storis [mm] | 2,506mm |
| Korpuso skersmeniui nuo [mm] | 57mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 57,02mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 51,93mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 51,95mm |