- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Alkūninio veleno indėklas
Alkūninio veleno indėklas
| Prekės kodas | BM1038030 |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | BM1038030 |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | BT3012 |
| Padidintas [mm] | 0,3mm |
| Plotis [mm] | 20,25mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 63,7mm |
| Storis [mm] | 1,995mm |
| Korpuso skersmeniui nuo [mm] | 63,73mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 63,75mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 59,69mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 59,71mm |
| Prekės kodas | BM1038030 |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | BT3012 |
| Padidintas [mm] | 0,3mm |
| Plotis [mm] | 20,25mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 63,7mm |
| Storis [mm] | 1,995mm |
| Korpuso skersmeniui nuo [mm] | 63,73mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 63,75mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 59,69mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 59,71mm |