- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Švaistiklio indėklas
Švaistiklio indėklas
| Prekės kodas | BB2167STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | BB2167STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Plotis [mm] | 21,1mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53,02mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 49,982mm |
| Storis [mm] | 1,496mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 50mm |
| Prekės kodas | BB2167STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Plotis [mm] | 21,1mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53,02mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 49,982mm |
| Storis [mm] | 1,496mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 50mm |