- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Švaistiklio indėklas
Švaistiklio indėklas
| Prekės kodas | BB2067STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | BB2067STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | BM1058 |
| Papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | BT3027 |
| Plotis [mm] | 19,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55,59mm |
| Korpuso skersmeniui nuo [mm] | 55,59mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 55,61mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 52,01mm |
| Storis [mm] | 1,768mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 52,03mm |
| Prekės kodas | BB2067STD |
| Gamintojų leidimas | FAI AutoParts |
| Papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | BM1058 |
| Papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | BT3027 |
| Plotis [mm] | 19,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55,59mm |
| Korpuso skersmeniui nuo [mm] | 55,59mm |
| Korpuso skersmeniui iki [mm] | 55,61mm |
| Veleno skersmeniui nuo [mm] | 52,01mm |
| Storis [mm] | 1,768mm |
| Ertmės skersmeniui iki [mm] | 52,03mm |