- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Atraminis buferis, pakaba
Atraminis buferis, pakaba
| Prekės kodas | TED89997 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED89997 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Svoris [kg] | 0,86kg |
| Aukštis [mm] | 152mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | TED89997 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Svoris [kg] | 0,86kg |
| Aukštis [mm] | 152mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |