- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | TED71980 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED71980 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Ilgis 2 [mm] | 29mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,212kg |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Ilgis 1 [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Prekės kodas | TED71980 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Ilgis 2 [mm] | 29mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,212kg |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Ilgis 1 [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Viršutinis |