- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Išvirtimo reguliavimo varžtas
Išvirtimo reguliavimo varžtas
| Prekės kodas | TED59380 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED59380 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis / Priekinė ašis / Vidinis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Dalių skaičius (dalių) | 2Dalių |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Sriegio dydis | M14X1,5 |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Sriegio ilgis [mm] | 42mm |
| Svoris [kg] | 0,36kg |
| Paviršius | Cinkuota |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 103mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |
| Prekės kodas | TED59380 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis / Priekinė ašis / Vidinis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Dalių skaičius (dalių) | 2Dalių |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Sriegio dydis | M14X1,5 |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Sriegio ilgis [mm] | 42mm |
| Svoris [kg] | 0,36kg |
| Paviršius | Cinkuota |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 103mm |
| Veržliarakčio dydis | 22 |