- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | TED55970 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED55970 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 46mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Spalva | Geltona |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Svoris [kg] | 0,2kg |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Apatinis / Kairė ir dešinė / Priekinė ašis / Vidinis |
| Prekės kodas | TED55970 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 46mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Spalva | Geltona |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Svoris [kg] | 0,2kg |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Apatinis / Kairė ir dešinė / Priekinė ašis / Vidinis |