- Prekių katalogas
- Standartinės dalys
- Varžtas
Varžtas
| Prekės kodas | TED44643 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Standartinės dalys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED44643 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Sriegio ilgis [mm] | 73mm |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 141mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Sriegio dydis | M16X1.5 |
| Svoris [kg] | 0,312kg |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Prekės kodas | TED44643 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Sriegio ilgis [mm] | 73mm |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 141mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Sriegio dydis | M16X1.5 |
| Svoris [kg] | 0,312kg |
| Kokybė / klasė | 10.9 |