- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | TED41043 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED41043 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Svoris [kg] | 0,148kg |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 33mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 32mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Prekės kodas | TED41043 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Svoris [kg] | 0,148kg |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 33mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 32mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |