- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Montavimas, amortizatoriai
Montavimas, amortizatoriai
| Prekės kodas | TED40820 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED40820 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,028kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Spalva | Geltona |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Prekės kodas | TED40820 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,028kg |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Spalva | Geltona |
| Būtinas kiekis | 4 |