- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Išvirtimo reguliavimo varžtas
Išvirtimo reguliavimo varžtas
| Prekės kodas | TED12076 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED12076 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Sriegio dydis | M18X1,5 |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Dalių skaičius (dalių) | 2dalių |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Svoris [kg] | 1,16kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Veržliarakčio dydis | 26 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 154mm |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Sriegio ilgis [mm] | 108mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Paviršius | Cinkuota |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Prekės kodas | TED12076 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Sriegio dydis | M18X1,5 |
| Kokybė / klasė | 10.9 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Dalių skaičius (dalių) | 2dalių |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Svoris [kg] | 1,16kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Veržliarakčio dydis | 26 |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 154mm |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Sriegio ilgis [mm] | 108mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su veržle |
| Paviršius | Cinkuota |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |