- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | TED11673 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED11673 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Išorinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis 1 [mm] | 60mm |
| Ilgis 2 [mm] | 50mm |
| Svoris [kg] | 0,225kg |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Prekės kodas | TED11673 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Išorinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis 1 [mm] | 60mm |
| Ilgis 2 [mm] | 50mm |
| Svoris [kg] | 0,225kg |
| Montavimo vieta | Priekis |