- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | TED11054 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED11054 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis 2 [mm] | 29mm |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Ilgis 1 [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Spalva | Geltona |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Svoris [kg] | 0,25kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Prekės kodas | TED11054 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis 2 [mm] | 29mm |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Ilgis 1 [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Spalva | Geltona |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Svoris [kg] | 0,25kg |
| Būtinas kiekis | 2 |