- Prekių katalogas
- Degalų tiekimo sistema
- Kuro filtras
Kuro filtras
| Prekės kodas | PE9621 |
| Gamintojų leidimas | FILTRON |
| Kategorija | Degalų tiekimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PE9621 |
| Gamintojų leidimas | FILTRON |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR) | Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios |
| Aukštis [mm] | 72mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 107mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 111mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 24mm |
| SVHC | 556-67-2; oktametilcikloetrasiloksanas |
| Prekės kodas | PE9621 |
| Gamintojų leidimas | FILTRON |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| ES bendrasis gaminių saugos reglamentas (GPSR) | Reikalingos IEC 60417-6183 mechanikos žinios |
| Aukštis [mm] | 72mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 107mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 111mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 24mm |
| SVHC | 556-67-2; oktametilcikloetrasiloksanas |