Spyruoklė
| Prekės kodas | SP4308 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | SP4308 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Garantija | 5 metų garantija |
| Ilgis [mm] | 359mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 105mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 54mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 55mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 10mm |
| Ričių skaičius | 7,4 |
| Svoris [kg] | 1,337kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 41,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 16,8cm |
| Prekės kodas | SP4308 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė |
| Garantija | 5 metų garantija |
| Ilgis [mm] | 359mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 105mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 54mm |
| Vidinis skersmuo 2 [mm] | 55mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 10mm |
| Ričių skaičius | 7,4 |
| Svoris [kg] | 1,337kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 41,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 16,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 16,8cm |