- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Vidinė skersinė vairo trauklė
Vidinė skersinė vairo trauklė
| Prekės kodas | L25221 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | L25221 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Sriegio dydis | F14x1,5 / |
| Sriegio matas 1 | M14X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M14X1.5 |
| Skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Ilgis [mm] | 229,5mm |
| Svoris [kg] | 0,4kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 31cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4cm |
| Prekės kodas | L25221 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Sriegio dydis | F14x1,5 / |
| Sriegio matas 1 | M14X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M14X1.5 |
| Skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Ilgis [mm] | 229,5mm |
| Svoris [kg] | 0,4kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 31cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4cm |