- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Vidinė skersinė vairo trauklė
Vidinė skersinė vairo trauklė
| Prekės kodas | L10213 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | L10213 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Ašies jungties sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Sriegio dydis | M14x1,5 / M22x1,5 |
| Sriegio matas 1 | M22X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M14X1.5 |
| Skersmuo [mm] | 18mm |
| Ilgis [mm] | 249mm |
| Svoris [kg] | 0,5kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 31cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4cm |
| Prekės kodas | L10213 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Ašies jungties sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Sriegio dydis | M14x1,5 / M22x1,5 |
| Sriegio matas 1 | M22X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M14X1.5 |
| Skersmuo [mm] | 18mm |
| Ilgis [mm] | 249mm |
| Svoris [kg] | 0,5kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 31cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 4cm |