Spyruoklė
| Prekės kodas | 994 498 |
| Gamintojų leidimas | SACHS |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 994 498 |
| Gamintojų leidimas | SACHS |
| Parametras | D |
| Skersmuo 1 [mm] | 13,4mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 165mm |
| Skersmuo 3 [mm] | 13,5mm |
| Ilgis [mm] | 267mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 19,8mm |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 994 498 |
| Gamintojų leidimas | SACHS |
| Parametras | D |
| Skersmuo 1 [mm] | 13,4mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 165mm |
| Skersmuo 3 [mm] | 13,5mm |
| Ilgis [mm] | 267mm |
| Skersmuo 2 [mm] | 19,8mm |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |