- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 8530 81103 |
| Gamintojų leidimas | TRISCAN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 8530 81103 |
| Gamintojų leidimas | TRISCAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Priekinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 150mm |
| Angų skaičius | 5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato stebule |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 30 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Prekės kodas | 8530 81103 |
| Gamintojų leidimas | TRISCAN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Priekinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 150mm |
| Angų skaičius | 5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato stebule |
| Vidinis krumplys, rato pusė | 30 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |