- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyras / girgždukas
Šarnyras / girgždukas
| Prekės kodas | NI-BJ-4927 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | NI-BJ-4927 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio dydis | M12X1.5 |
| Aukštis [mm] | 90mm |
| Skersmuo [mm] | 18mm |
| Kūgio dydis [mm] | 18mm |
| Montavimo tipas | Suspaustas |
| Ilgis [mm] | 55mm |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,5cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Viršutinis |
| Prekės kodas | NI-BJ-4927 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio dydis | M12X1.5 |
| Aukštis [mm] | 90mm |
| Skersmuo [mm] | 18mm |
| Kūgio dydis [mm] | 18mm |
| Montavimo tipas | Suspaustas |
| Ilgis [mm] | 55mm |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,5cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė / Viršutinis |