- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | ADBP820039 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ADBP820039 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Plotis [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 33mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 93mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 68mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 143mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Prekės kodas | ADBP820039 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Plotis [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 33mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 93mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 68mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 143mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |