- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | ADT382111 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ADT382111 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Plotis [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 62mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 114mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 140mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Prekės kodas | ADT382111 |
| Gamintojų leidimas | BLUE PRINT |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Plotis [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 62mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 114mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 140mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Rato guolis integruotas rato stebulėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |