- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | FHY3247 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FHY3247 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Sriegio matas 1 | M 10X1 |
| Sriegio matas 2 | F 10X1 |
| Ilgis [mm] | 400mm |
| Ilgis 1 [mm] | 400mm |
| Svoris [kg] | 0,11kg |
| Pakuotės tipas | Krepšys |
| Pakuotės ilgis [cm] | 40cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 2cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 2cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | FHY3247 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Sriegio matas 1 | M 10X1 |
| Sriegio matas 2 | F 10X1 |
| Ilgis [mm] | 400mm |
| Ilgis 1 [mm] | 400mm |
| Svoris [kg] | 0,11kg |
| Pakuotės tipas | Krepšys |
| Pakuotės ilgis [cm] | 40cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 2cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 2cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |