- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | VV-WB-11666 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | VV-WB-11666 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 75mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 40mm |
| Svoris [kg] | 0,54kg |
| Aukštis 1 [mm] | 37mm |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 10,3cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,2cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | VV-WB-11666 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 75mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 40mm |
| Svoris [kg] | 0,54kg |
| Aukštis 1 [mm] | 37mm |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 10,3cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 9,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,2cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |