- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | RE-SB-1343 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RE-SB-1343 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Aukštis [mm] | 46mm |
| Skersmuo [mm] | 12mm |
| Ilgis [mm] | 45,3mm |
| Pakuotės tipas | Krepšys |
| Pakuotės ilgis [cm] | 6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 5cm |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė / Priekinė ašis / Vidinis |
| Prekės kodas | RE-SB-1343 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Aukštis [mm] | 46mm |
| Skersmuo [mm] | 12mm |
| Ilgis [mm] | 45,3mm |
| Pakuotės tipas | Krepšys |
| Pakuotės ilgis [cm] | 6cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 6cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 5cm |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė / Priekinė ašis / Vidinis |