- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
| Prekės kodas | OP-SB-4090 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | OP-SB-4090 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Ilgis [mm] | 30mm |
| Aukštis [mm] | 37mm |
| Skersmuo [mm] | 16,5mm |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 3,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 3,5cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | OP-SB-4090 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Ilgis [mm] | 30mm |
| Aukštis [mm] | 37mm |
| Skersmuo [mm] | 16,5mm |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 3,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 3,5cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |