- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Įvorė, stabilizatorius
Įvorė, stabilizatorius
| Prekės kodas | VO-SB-6815 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | VO-SB-6815 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Ilgis [mm] | 34mm |
| Aukštis [mm] | 29mm |
| Skersmuo [mm] | 20mm |
| Pakuotės tipas | Krepšys |
| Pakuotės ilgis [cm] | 4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 3cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Išor. |
| Prekės kodas | VO-SB-6815 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Ilgis [mm] | 34mm |
| Aukštis [mm] | 29mm |
| Skersmuo [mm] | 20mm |
| Pakuotės tipas | Krepšys |
| Pakuotės ilgis [cm] | 4cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 3cm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Išor. |