- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | TED73414 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED73414 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė / Priekinė ašis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Spalva | Raudona |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Svoris [kg] | 0,65kg |
| Prekės kodas | TED73414 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė / Priekinė ašis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Spalva | Raudona |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Svoris [kg] | 0,65kg |