- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 102776 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 102776 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Ilgis [mm] | 55mm |
| Plotis [mm] | 61mm |
| Storis [mm] | 55mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 60,5mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Prekės kodas | 102776 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Montavimo vieta | Galinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Ilgis [mm] | 55mm |
| Plotis [mm] | 61mm |
| Storis [mm] | 55mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 60,5mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |