- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
Tarpinis suslėgto oro aušintuvas, kompresorius
| Prekės kodas | CI 170 000P |
| Gamintojų leidimas | MAHLE |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | CI 170 000P |
| Gamintojų leidimas | MAHLE |
| Kühlrippenmaterial | Aliuminis |
| Kühlerausführung | Lituojamos plokštelės |
| Material Wasserkasten (Kühler) | Plastmasė |
| Tinklo ilgis [mm] | 665mm |
| Tinklo plotis [mm] | 142mm |
| Tinklo gylis [mm] | 64mm |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 58mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 58mm |
| Gamintojas | MAHLE |
| Pakuotės ilgis [cm] | 114cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 35cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12cm |
| Neto svoris [g] | 2 800g |
| Prekės kodas | CI 170 000P |
| Gamintojų leidimas | MAHLE |
| Kühlrippenmaterial | Aliuminis |
| Kühlerausführung | Lituojamos plokštelės |
| Material Wasserkasten (Kühler) | Plastmasė |
| Tinklo ilgis [mm] | 665mm |
| Tinklo plotis [mm] | 142mm |
| Tinklo gylis [mm] | 64mm |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 58mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 58mm |
| Gamintojas | MAHLE |
| Pakuotės ilgis [cm] | 114cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 35cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12cm |
| Neto svoris [g] | 2 800g |