- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 100650 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 100650 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 136,5mm |
| Storis [mm] | 88,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136,5mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be rato guolio |
| Prekės kodas | 100650 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 136,5mm |
| Storis [mm] | 88,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136,5mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be rato guolio |