- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 100506 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 100506 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 51mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 62mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kūgiškas ritininis guolis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Apsauginis dangtelis | Su apsauginiu dangteliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo žiedu |
| Prekės kodas | 100506 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 51mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 62mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kūgiškas ritininis guolis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Apsauginis dangtelis | Su apsauginiu dangteliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo žiedu |