- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Lambda jutiklis
Lambda jutiklis
| Prekės kodas | V10-76-0056 |
| Gamintojų leidimas | VEMO |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | V10-76-0056 |
| Gamintojų leidimas | VEMO |
| Kabelių izoliacijos tipas | Su silikonu padengta pluošto tinklelio izoliacija |
| Sriegio dydis | M18 x 1,5 |
| Kištuko spalva | Juoda |
| Montavimo vieta | Prieš katalizatorių |
| Grandinių skaičius | 4 |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Kabelio ilgis [mm] | 390mm |
| Ilgis [mm] | 500mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 4Poliai |
| Jungčių skaičius | 4 |
| Lambda jutiklis | Reguliavimo zondas |
| Lambda jutiklis | Iš anksto suteptas sriegis |
| Prekės kodas | V10-76-0056 |
| Gamintojų leidimas | VEMO |
| Kabelių izoliacijos tipas | Su silikonu padengta pluošto tinklelio izoliacija |
| Sriegio dydis | M18 x 1,5 |
| Kištuko spalva | Juoda |
| Montavimo vieta | Prieš katalizatorių |
| Grandinių skaičius | 4 |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Kabelio ilgis [mm] | 390mm |
| Ilgis [mm] | 500mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 4Poliai |
| Jungčių skaičius | 4 |
| Lambda jutiklis | Reguliavimo zondas |
| Lambda jutiklis | Iš anksto suteptas sriegis |