- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 100507 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 100507 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 33mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 66mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 100507 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 33mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 66mm |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |