- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | L17802 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | L17802 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Aukštis [mm] | 83mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 71mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,2mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [kg] | 0,94kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 14,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 11cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 10,5cm |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis / Kairė ir dešinė / Priekinė ašis |
| Prekės kodas | L17802 |
| Gamintojų leidimas | MONROE |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Aukštis [mm] | 83mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 71mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,2mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [kg] | 0,94kg |
| Pakuotės ilgis [cm] | 14,5cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 11cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 10,5cm |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis / Kairė ir dešinė / Priekinė ašis |