- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | V10-6335 |
| Gamintojų leidimas | VAICO |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | V10-6335 |
| Gamintojų leidimas | VAICO |
| Angų skaičius | 5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 137mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Plotis [mm] | 69mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 32mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su papildoma / tvirtinimo medžiaga |
| Plotis [mm] | 70mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | V10-6335 |
| Gamintojų leidimas | VAICO |
| Angų skaičius | 5 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo [mm] | 137mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Plotis [mm] | 69mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 32mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su papildoma / tvirtinimo medžiaga |
| Plotis [mm] | 70mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |