- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių būgnas
Stabdžių būgnas
| Prekės kodas | DB4220MR |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DB4220MR |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Būgno skersmuo [mm] | 203mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 47mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 72mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 52mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 247mm |
| Maks. rato stebulės ilgis [mm] | 204,5mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Sriegio matas 1 | M12x1,25 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Patikros žymė | E190R-02D0966/0748 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | DB4220MR |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Būgno skersmuo [mm] | 203mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 47mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 72mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 52mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 247mm |
| Maks. rato stebulės ilgis [mm] | 204,5mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Sriegio matas 1 | M12x1,25 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Patikros žymė | E190R-02D0966/0748 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |