- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | JTC1387 |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | JTC1387 |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Ilgis [mm] | 491mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Porinis gaminio numeris | JTC1386 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Išor. |
| Prekės kodas | JTC1387 |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Ilgis [mm] | 491mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M14x1,5mm |
| Porinis gaminio numeris | JTC1386 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis / Priekinė ašis, dešinė / Išor. |