- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | JTC1182 |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | JTC1182 |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Ilgis [mm] | 266mm |
| Kūgio dydis [mm] | 16mm |
| Porinis gaminio numeris | JTC1181 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Išor. / Priekinė ašis |
| Prekės kodas | JTC1182 |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Ilgis [mm] | 266mm |
| Kūgio dydis [mm] | 16mm |
| Porinis gaminio numeris | JTC1181 |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Išor. / Priekinė ašis |