- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos slėgio jungiklis
Alyvos slėgio jungiklis
| Prekės kodas | V15-99-2016 |
| Gamintojų leidimas | VEMO |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | V15-99-2016 |
| Gamintojų leidimas | VEMO |
| Ilgis [mm] | 22mm |
| Aukštis [mm] | 61mm |
| Sriegio dydis | M10 x 1 |
| Valdymo diapazonas [bar] | 0,28 - 0,40bar |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su vairo stiprintuvu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Prekės kodas | V15-99-2016 |
| Gamintojų leidimas | VEMO |
| Ilgis [mm] | 22mm |
| Aukštis [mm] | 61mm |
| Sriegio dydis | M10 x 1 |
| Valdymo diapazonas [bar] | 0,28 - 0,40bar |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su vairo stiprintuvu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |