- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių būgnas
Stabdžių būgnas
| Prekės kodas | DB4275B |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DB4275B |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Būgno skersmuo [mm] | 203mm |
| Maks. rato stebulės ilgis [mm] | 204mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 45mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 243mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be ABS jutiklio žiedo |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | DB4275B |
| Gamintojų leidimas | TRW |
| Būgno skersmuo [mm] | 203mm |
| Maks. rato stebulės ilgis [mm] | 204mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 45mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 243mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be ABS jutiklio žiedo |
| SVHC | Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju! |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |