- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00672687 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00672687 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,3kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 43mm |
| Prekės kodas | 00672687 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,3kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 43mm |