- Prekių katalogas
- Uždegimo sistema
- Jutiklis, alkūninio veleno impulsas
Jutiklis, alkūninio veleno impulsas
| Prekės kodas | V10-72-1001 |
| Gamintojų leidimas | VEMO |
| Kategorija | Uždegimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | V10-72-1001 |
| Gamintojų leidimas | VEMO |
| Transmisijos tipas | Automatinė transmisija, 4 greitis |
| Ilgis [mm] | 240mm |
| Varža [Ohm] | 600Ohm |
| Kabelio ilgis [mm] | 230mm |
| Jutiklio tipas | Indukcinis jutiklis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Montavimo aukštis [mm] | 37mm |
| Prekės kodas | V10-72-1001 |
| Gamintojų leidimas | VEMO |
| Transmisijos tipas | Automatinė transmisija, 4 greitis |
| Ilgis [mm] | 240mm |
| Varža [Ohm] | 600Ohm |
| Kabelio ilgis [mm] | 230mm |
| Jutiklio tipas | Indukcinis jutiklis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Montavimo aukštis [mm] | 37mm |